43 Kongres i Targi LNE - o pięknie i wiedzy

By in
328
43 Kongres i Targi LNE - o pięknie i wiedzy
W dniach 8-9 października odbyła się jedna z największych konferencji branży beauty 43 Kongres i Targi LNE. Najlepsi lekarze, kosmetolodzy i wizażyści mogli podzielić się swoją wiedzą, doświadczeniem i rezultatami. Konferencja połączyła ponad 300 wiodących marek branży beauty.

DMK Polska zaprezentowała Elena Schedrina, lekarz dermatolog, kosmetolog i certyfikowany ekspert DMK. Szczegółowo opowiedziała o filozofii marki DMK, która jest międzynarodowym liderem w dziedzinie profesjonalnych kosmeceutyków.

Prelegentka wygłosiła również wykład “Znaczenie problemu dyschromii. Skuteczne sposoby leczenia miejscowego bez szkody dla organizmu”, gdzie wyjaśniła:
  • mechanizmy powstawania melaniny;
  • przyczyny powstawania dyschromii;
  • właściwości leczenia hiperpigmentacji.

Na stoisku menedżerowie DMK Polska opowiadali o zaletach współpracy, udzielali porad i odpowiadali na pytania dotyczące produktów i leczenia chorób skóry. 

Tegoroczny kongres był szczególnie serdeczny i entuzjastyczny. Tyle nowych znajomości, ciekawych spostrzeżeń i cennej wiedzy. Zmotywowani będziemy dążyć wyłącznie do przodu i dalej budować świat pewności siebie od zewnątrz do wewnątrz!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)