Jak przygotować skórę do mezoterapii iniekcyjnej?

By in
1055
Jak przygotować skórę do mezoterapii iniekcyjnej?

Ważne jest, aby pamiętać, że wyniki po mezoterapii iniekcyjnej będą rzeczywiście stabilne i trwałe, tylko jeśli skóra pacjenta jest przygotowana i zdrowa.

  • Przygotować skórę do zabiegów małoinwazyjnych pomoże nowy rodzaj mezoterapii bez iniekcji, podczas której silne przeciwutleniacze i koenzymy są dostarczane do tkanki.
  • Zalecana jest również terapia enzymatyczna. Oczyszcza pory, wyjaśnia przebarwienia, usuwa martwy naskórek i wypełnia żywe komórki skóry tlenem. Odwrócona osmoza usuwa wszystkie toksyny i wspomaga produkcję nowego kolagenu przez fibroblasty. Po takiej procedurze każdy rodzaj iniekcji będzie miał dłuższy i trwalszy efekt.
  • Aby zapobiec występowaniu ziarniniaków po zabiegach iniekcji, ważne jest, aby stale utrzymywać w zdrowiu i poprawiać działanie komórek naskórka Langerhansa. Alternatywnie można zastosować procedury, w których wytwarzane jest ciepło – ale nie termiczne, lecz chemiczne. Są one szczególnie skuteczne w połączeniu z wcześniej wspomnianą terapią enzymatyczną.
  • Również po wstrzyknięciu zaleca się stosować kamuflaż medyczny DMKC i serum nawilżające z beta-glukanem Beta Gel.
  • Szczególnie ważne jest, aby nie zapominać o połączeniu procedur wspomagających przed i po zastrzyku z dobrze dopasowaną codzienną pielęgnacją twarzy.

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)