ACU SYSTEM: ULTRAKONTROLA TRĄDZIKU

By in
809
ACU SYSTEM: ULTRAKONTROLA TRĄDZIKU
Unikalne i innowacyjne podejście do preparatów do pielęgnacji domowej w leczeniu trądziku oferuje naszym klientom zupełnie nowy system, opracowany przez dr. Danne Montague-Kinga. Preparaty systemu ACU nie parabenów, siarczanów ani nadtlenku benzoilu.
ALTERNATYWNE METODY LECZENIA TRĄDZIKU WEDLUG DMK

W ostatniej dekadzie stosowanie nadtlenku benzoilu wleczeniu trądziku stało się tematem kontrowersyjnym. Część problemu polega na tym, że długotrwałe stosowanie produktów zawierających nadtlenek benzoilu może wysuszać skórę.

Uszkodzeniu ulega również naturalny kwaśny płaszcz ochronny skóry i układy oddechowe. Ponadto, w różnych państwach zaostrzono wymogi regulacyjne, dotyczące produktów, zawierających nadtlenek benzoilu, a produkty takie są obecnie klasyfikowane jako leki na receptę w większości krajów. Może to wynikać częściowo z faktu, że właściwości utleniające nadtlenku benzoilu są w dużej mierze podobne do właściwości wolnych rodników.

Uwzględniając te kwestie, marka DMK postanowiła stworzyć zupełnie nowatorskie podejście do preparatów do pielęgnacji domowej w leczeniu trądziku. Wszystkie nowe formuły nie zawierają parabenów i siarczanów, a także nadtlenku benzoilu. Wykorzystują one kwas salicylowy, naturalnie występujący w jagodach i jeżynach, oraz szereg innych ekstraktów roślinnych, które mają na celu zwalczanie podstawowych czynników patogennych wywołujących trądzik: infekcje bakteryjne, stany zapalne, hiperkeratoza oraz nadmierne wydzielanie sebum.

ACU

Oznacza Acne Control Ultra (Ultrakontrola Trądziku), ponieważ jako system preparaty te mają znacznie szersze działanie niż tylko zwalczanie bakterii P. acnes. Danné Montague-King potrzebował trzech lat, aby zebrać i opracować teproste, ale wyjątkowe w zbilansowane preparaty, które nie tylko łagodzą objawy trądziku, ale także zwalczają przyczyny jego powstawania. Być może ta linia preparatów nie zawiera “magicznego środka”, jakiegoś jednego szczególnego cudownego składnika, który mógłby być wykorzystanyjako chwyt reklamowy, lecz DMK Acu-System zapewnia doskonałe narzędzia do pracy, pozwalające na całkowite wyleczenie występującego trądziku, pozbycie się objawów najczęściej jemu towarzyszących oraz zapobieganie stanom, które prowadzą do powstawania trądziku. W istocie nowy DMK Acu-System leczy trądzik na tak głębokim, fundamentalnym poziomie, wykorzystując głównie naturalne ekstrakty roślinne, że jest to właściwie magiczny środek bez recepty, którego od dawna szukałeś.

FILOZOFIA DMK

“Zmieniając skórę, zmieniamy życie” – to znane na całym świecie hasło DMK, stosowane od ponad 40 lat w profesjonalnej kosmetologii, które wielokrotnie znalazło potwierdzenie w praktyce. Fakt, że DMK jest marką wybraną przez gwiazdy sportu, członków rodzin królewskich i celebrytów, pomaga ją docenić, ale to wdzięczność zdesperowanych pacjentów, którzy otrzymali jakościowe rezultaty sprawia, że marka nadal opracowuje najskuteczniejsze zabiegi i preparaty. Skupienie się DMK na zaniedbanych, skrajnych stanach skóry i zniekształcających bliznach ułatwia opracowywanie protokołów leczenia i preparatów dla “zwykłych” stanów skóry – takich jak trądzik, zmiany skóry, związane z wiekiem i fotouszkodzenia.

KILKA SŁÓW NA TEMAT ZAŁOŻYCIELA DMK

Historia Danne Montague-Kinga rozpoczęła się w latach 50. ub. wieku od zmagania się przez niego z problemem trądziku. W trakcie okresu strachu i depresji powstało wiele jego oryginalnych wtedy pomysłów, na przykład dotyczących tego, że istnieją mechanizmy wyzwalające trądzik, które póżniej zostały opisane jako wahania hormonalne, poziomy kortyzolu i stres.

Danne Montague-King

doktor biochemii i farmakologii, założyciel marki DMK (Los Angeles, USA), staly autor rubryk w międzynarodowych czasopismach "Les Nouvelles Esthetiques", "Médispa", "Dermascope"

Mając ograniczone możliwości leczenia trądziku w latach 50., był zmuszony do badania i opracowania własnych receptur. Jednak prawdziwa podróż odkrywcza, która trwa już od dziesięcioleci, rozpoczęła się po tym, jak w praktyce poznał tajemniczyświat enzymów. Danné jest uważany za jednego z pionierów przemysłu kosmetycznego i współpracuje z wieloma wiodącymi ekspertami, aby pozostać na bieżąco z najnowszymi osiągnięciami medycyny estetycznej. Šwiatowa renoma preparatów DMK i metody leczenia oraz chęć dzielenia się swoją wiedzą poprzez liczne artykuły, wykłady i wystąpienia w mediach sprawiły, że Danné Montague-King stał się prawdziwą legendą branży. Šwiadectwem skutecznościjego własnej koncepcji jest to, że dziś sam Danne wygląda o 20 lat młodziej i nie ma ani jednego widocznego śladu blizn po trądziku.

ACU-KLENZ

Żel oczyszczający do leczenia trądziku Acu-Klenz zawiera kwas salicylowy. Jego głęboko penetrujące działanie pomaga oczyścić pory, a jednocześnie wysuszyć istniejące na skórze elementy trądziku.
Pojemność – 180 ml.

ACU-KLEAR

Emulsja do leczenia trądziku Acu-Klear zawiera kwas salicylowy, który zabija bakterie P. acne i wysusza występujące na skórze elementy aktywne trądziku. Jednak jego kompleksowa formuła, zawierająca ekstrakty roślinne i skladniki o działaniu przeciwzapalnym, przeciwbakteryjnym, przeciwutleniającym i zwalczającym wolne rodniki, działa wgłębokich warstwach skóry. Te naturalne składniki są połączone w leczniczą emulsję, która zapewnia szybkie działanie w zwalczaniu objawów trądziku i bardziej czystą skórę już po kilku dniach. Pojemność – 30 ml. 

ACU-MIST

Tonik odbudowujący florę bakteryjną Acu-Mist, zawiera aloes i ekstrakty roślinne (BiocenseTM), które normalizują płaszcz kwasowy skóry, szczególnie wprzypadku skórytłustejize skłonnością do trądziku.
Pojemność – 120 ml.

ACU-MOIST SPF15

Emulsja nawilżająca Acu-Moist to łagodny preparat, odpowiedni dla pacjentów z nadmierną suchością skóry, spowodowaną leczeniem trądziku, lub dla pacjentów, którzy poszukują nietłustego lekkiego środka nawilżającego.
Pojemność – 60 ml.

ACU-THERM

Żel do rozpuszczania nacieków Acu-Therm oddziałuje na zastoinowe podskórne elementy trądzikowe. Wyjątkowy żel o konsystencji balsamu, składający się z olejów i ekstraktów roślinnych, które tworzą chemiczne “pseudociepło”, rozpuszczające korki łojowe z zamkniętych zaskórników. Po czym zachodzi naturalny odpływ płynów z zamkniętego elementu na skórze i nie dochodzi do zakażenia P. bacteria acne.
Pojemność – 5 ml.

54321
(1 vote. Average 4 of 5)