From Surface to Shape: konferencja, która zawsze trafia w cel piękna i doskonałości

By
271
From Surface to Shape: konferencja, która zawsze trafia w cel piękna i doskonałości

21 września w Polsce odbyła się międzynarodowa konferencja From Surface to Shape, w której udział wzięli czołowi eksperci z Polski oraz najlepsi prelegenci z 4 krajów!

Swoimi unikalnymi doświadczeniami podzielili się eksperci z dziedziny kosmetologii, dermatologii i medycyny estetycznej z Ameryki, Finlandii, Ukrainy i Chin. Prelegenci przedstawili swoje autorskie podejścia do leczenia najbardziej ciężkich postaci trądziku, wyjaśnili, które etapy i produkty DMK pomogły osiągnąć remisję u pacjentów oraz pokazali rezultaty przed/po.

Niewątpliwie najważniejszym punktem konferencji była porcja inspiracji z opowieści Danné Montague-Kinga o walce o idealną, zdrową skórę i zwycięstwach w leczeniu trądziku!

Ponadto, pod koniec wieczoru odbyło się afterparty, podczas którego uczestnicy spotkali się z przyjaciółmi z branży i prelegentami przy kieliszku wina, wymienili się doświadczeniami, podzielili wrażeniami z konferencji oraz omówili nowe ambitne plany i pomysły. Jesteśmy wdzięczni wszystkim uczestnikom konferencji From Surface to Shape za chęć rozwoju i doskonalenia się razem z DMK!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)