Targi i Kongres LNE - wydarzenie, które w doskonały sposób połączyło wiedzę i piękno

By
490
Targi i Kongres LNE - wydarzenie, które w doskonały sposób połączyło wiedzę i piękno

16-17 wrzesień był dla Krakowa bardzo pracowity, ponieważ odbywały się Targi i Kongres LNE. Targi są za każdym razem potwierdzeniem dynamicznego rozwoju branży beauty, a my mamy przyjemność zaprezentować innowacyjne i skuteczne rozwiązania opracowane przez czołowych kosmetologów DMK.

Jednym z najważniejszych punktów kongresu była prezentacja Julii Borzykh, dermatologa, dr n. med. i eksperta Global Education Panel (GEP). Poruszyła złożone i jednocześnie aktualne zagadnienie łączonego podejścia w leczeniu patologii skóry z wykorzystaniem terapii enzymatycznej w połączeniu z metodami iniekcyjnymi i sprzętowymi. Prelegentka przedstawiła wyniki przed/po, a uczestnicy długo dyskutowali na temat zalet podejścia holistycznego w leczeniu trądziku, przebarwień i blizn.

Goście kongresu zadawali pytania polskiemu kosmetologowi, który specjalizuje się w kosmeceutykach DMK, oraz omawiali przypadki pacjentów. Menedżerowie chętnie dzielili się informacjami na temat korzyści płynących ze współpracy z DMK. Cieszymy się zatem, że możemy przywitać nowych partnerów! Również w ciągu tych 2 dni zrobiliśmy setki zdjęć na stoisku, dużo się uśmiechaliśmy i rozdaliśmy sporo ciasteczek z wróżbami, które na pewno się spełniły.

54321
(0 votes. Average 0 of 5)