Zespół DMK na Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

By in ,
235
Zespół DMK na Międzynarodowym Kongresie Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging

W dniach 11-13 marca w Warszawie odbył się XXII Międzynarodowy Kongres Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging. W kongresie uczestniczyli wybitni specjaliści z wielu dziedzin medycyny, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny zdobytej wiedzy.

Wszyscy uczestnicy podążali za wektorem piękna i doskonałości. Podczas praktycznej części kongresu głos zabrała Julia Borzykh, kandydat nauk medycznych, lekarz dermatolog i kosmetolog, wykładowca DMK w krajach UE, ekspert Global Education Panel (GEP) DMK International.

Wykładowczyni podzieliła się swoim osobistym doświadczeniem praktycznym i opowiedziała o skutecznym leczeniu blizn preparatami DMK, wyjaśniła, w jaki sposób enzymy działają w połączeniu z peelingami kwasowymi, zasadowymi i powierzchownymi, oraz zademonstrowała na prawdziwych przypadkach przed i po, jakie niesamowite rezultaty można dzięki temu osiągnąć. Wspólnie przekonaliśmy się o skuteczności kosmeceutyków tej marki.

Podczas trzech dni kongresu menedżerowie DMK zapoznali kosmetologów z preparatami i koncepcjami marki, omówili warunki współpracy, rozwój biznesu i perspektywy rozwoju zawodowego razem z DMK.

Kosmetologowie również uruchomili koło fortuny i wzięli czynny udział w losowaniu preparatów DMK. Dziękujemy wszystkim uczestnikom Międzynarodowego Kongresu Dermatologii Estetycznej i Medycyny Anti-Aging za chęć poznania i współpracy z marką DMK. Obiecujemy, że razem będziemy się doskonalić i budować świat pewności siebie od zewnątrz do wewnątrz!  Do nowych, niezapomnianych spotkań!

 

54321
(0 votes. Average 0 of 5)