Jak odbyła się konferencja naukowa: możliwość wyboru — off label w medycynie estetycznej i funkcjonalnej?

By in ,
442
Jak odbyła się konferencja naukowa: możliwość wyboru — off label w medycynie estetycznej i funkcjonalnej?

Początek marca był dla zespołu DMK w Polsce wyjątkowo pracowity. 4 marca w Warszawie rozpoczęła się konferencja Off label, w której udział wzięli doświadczeni lekarze, którzy nie tylko śledzą najnowsze osiągnięcia medycyny, ale także aktywnie wdrażają je w życie.

W pierwszym dniu konferencji markę DMK zaprezentowała Edyta Kutera, dermatolog, ekspert w dziedzinie medycyny estetycznej, wykładowca na światowych kongresach medycyny estetycznej i przeciwstarzeniowej w Rzymie, Kapsztadzie, Miami i Warszawie. 

Prelegentka szczegółowo opowiedziała o kosmeceutykach DMK, czteroetapowej koncepcji i filozofii marki. Edyta przedstawiła również kliniczne podstawy rezultatów “przed i po” oraz wyjaśniła, jak metody łączone sprawdzają się w leczeniu patologii skóry. 

off label dmk poland

Na stoisku menedżerowie DMK przedstawiali więcej szczegółów na temat marki, opowiadali o korzyściach płynących ze współpracy, doradzali i odpowiadali na pytania dotyczące preparatów i leczenia patologii skóry. 

Byliśmy szczęśliwi, że mogliśmy uczestniczyć w takim wydarzeniu: nowy format, najwyższy poziom wiedzy, przyjemny networking i pełne entuzjazmu poznawanie nowych Partnerów. Zmierzamy w kierunku nowych wspólnych osiągnięć!

54321
(0 votes. Average 0 of 5)